Gadżety do samochodu z Aliexpress, które zmienią twoje życie!

Aliexpress zyskuje na popularności. Chińskie wersje drogich u nas produktów są niezwykle kuszące, bo tanie. Jak to wygląda w przypadku gadżetów do samochodu? Co warto kupić? Wybraliśmy kilka, które mogą Ci się przydać!

Zestaw głośnomówiący
Zestaw głośnomówiący, potocznie zestaw bluetooth, to gadżet do auta, który warto zamówić na aliexpress. W zależności od modelu w Polsce kosztuje minimum 80 zł, a te najdroższe osiągają ceny kilkuset zł. Dobry zestaw głośnomówiący na aliexpress można dostać za ok. 40 zł; częste są tam bowiem duże promocje.

gadżety do auta

Rejestrator obrazu
To bardzo przydatny gadżet, który nierzadko umożliwia znalezienie sprawcy wypadku. Przydaje się zresztą w badaniu wielu problematycznych sytuacji na drodze. Jego cena w Polsce zaczyna się od ok. 300 zł. Tego typu gadżet do auta z aliexpress możemy kupić już za 50 zł, a kiedy chcemy mieć pewność, że jest dobry i zależy nam np. na wyświetlaczu oraz jakości HD, możemy wybrać model dwa, trzy razy droższy. W sumie oszczędzamy nawet kilkaset złotych!
gadżety do auta

Schowek na okulary
Powiedzmy sobie szczerze, w samochodzie po prostu nie ma miejsca na okulary. Schowek często mamy przepełniony innymi rzeczami, więc okulary rzucamy bezwiednie na inne siedzenie. Tutaj znowu z pomocą przychodzą nam chińscy producenci. Na aliexpress znajdziemy schowki na okulary, które łatwo możemy przymocować w różnych częściach samochodu. Ich koszt waha się w granicach 40-50 zł.

gadżety do auta

Uchwyt do telefonu
Wśród gadżetów do auta z aliexpress królują uchwyty do telefonów i nic w tym dziwnego. Jest to po prostu bardzo tania sprawa, bo cena tych akcesoriów to zaledwie kilka zł. Tak niewielki wydatek to też żadna szkoda, gdy uchwyt ulegnie zniszczeniu (co wbrew pozorom nie jest częste). Na aliexpress znajdziemy również uchwyty magnetyczne, których cena jest kilkakrotnie mniejsza od tych samych akcesoriów dostępnych w Polsce. Taki uchwyt wygląda efektownie i wcale nie jest niebezpieczny.

gadżety do samochodu

Czujniki parkowania
Czasami parkowanie wymaga od nas nie lada precyzji. Niestety, samochodów tylko przybywa, a parkingi pękają w szwach. Dlatego czujniki parkowania coraz częściej goszczą na stałe w naszych pojazdach. Tego typu gadżet do auta z aliexpress, będący bardziej akcesoryjnym systemem wspomagającym kierowcę niż czujnikiem parkowania stricte, jest bardzo tani, bo możemy go kupić już za 40-60 zł. Nawet, gdy nie potrafimy zamontować czujników samodzielnie (chociaż producent zawsze załącza instrukcję, a w sieci znajdziemy instruktaże), oszczędzamy wiele, bo koszt montażu u profesjonalisty to tylko 100-50 zł. Maksymalnie wydamy więc ok. 200 zł.
gadżety do samochodu

Rozdzielacz do gniazda
To jeden z tych gadżetów z aliexpress, na których naprawdę zaoszczędzimy. Sprawdzony rozdzielacz do gniazda na tzw. zapalniczki i to z wejściem USB kupimy za mniej niż 10 zł! W Polsce taki model dostaniemy za minimum dwa razy tyle. A chyba każdy wie, że rozdzielacz się po prostu przydaje.

gadżety do auta

 

Pamiętajmy jednak, aby nie dać się oszukać. Zawsze warto sprawdzać opinie o produkcie, czas przesyłki i ceny na innych aukcjach. Jeśli się do tego dostosujemy, na pewno kupimy przydatne gadżety do auta z aliexpress. Jak widzisz, możliwości jest wiele. A Ty, jaki gadżet do samochodu na prezent dla mężczyzny wybierzesz?