Gdzie zabrać dziewczynę?

Potrzebny ci dobry pomysł na randkę? Chcesz ciekawie spędzić czas z dziewczyną lub kandydatką na dziewczynę, ale dotychczasowe pomysły na randkę uległy wyczerpaniu? Zobacz nasze propozycje i wybierz najlepszy pomysł na randkę!

Restauracja

Ten pomysł wydaje ci się oczywisty i oklepany? Nie musi taki być, jeśli wybierzesz restaurację specjalizującą się w egzotycznych potrawach lub taką z niecodziennym wystrojem. Nasza propozycja to kuchnia afrykańska, która jest lekka, bardzo aromatyczna i prawdopodobnie będzie nowością dla partnerki.

Wśród przyrody

Jeśli oboje lubicie spędzać czas na łonie przyrody, możesz zaproponować tematyczną randkę w parku. Co to znaczy “tematyczną”? Przed spotkaniem przeczytaj jedną z popularnych obecnie książek na temat lasu i orientacji w terenie, np. Sekretne życie drzew czy Ukryte życie lasu i opowiedz partnerce o tym fascynującym świecie! Możecie również wybrać się na rajd na orientację, choć w tym przypadku musisz być pewien swoich umiejętności w tym zakresie.

Tratwy

Jeśli jesteście ze sobą już jakiś czas, możesz zorganizować dzień lub weekend na… tratwie! Wypożyczalnie tratew działają głównie we wschodniej Polsce – na Podlasiu. Można tam jednak dojechać z Warszawy w niecałe dwie godziny, a wrażenia ze spływu będą tego warte. Tratwa ma więcej zalet niż kajak – sterowanie nią wymaga ścisłej współpracy, ale nie grozi wywrotką jak w przypadku kajaka. Na tratwie możecie również przyrządzić obiad i obserwować dzikie zwierzęta z jej dachu. Prawdziwe safari, po które nie trzeba jechać do Afryki!

Teatr

Gdzie zabrać dziewczynę, która interesuje się kulturą? Wybierzcie się nie do kina, a teatru. Wybierz starannie sztukę – nie każdy teatr ma w repertuarze spektakle warte obejrzenia. Niektóre komedie, szczególnie te skierowane do masowego odbiorcy są żenujące i słabe, natomiast ciężkie historie o wojnie również nie sprawdzą się na randce. Co zatem wybrać? Najlepiej historie, o której można porozmawiać po spektaklu z dziewczyną i przy okazji poznać jej intelekt i sposób patrzenia na świat i związki. Czyli sztuka powinna dotykać uniwersalnych tematów.