Pomysły na prezent dla taty – co najczęściej kupują Polacy

Dzień Ojca jest dla wielu z nas okazją do tego, by wyrazić uczucia jednej z najważniejszych osób w naszym życiu – swojemu tacie. Zobacz, jakie podarunki najczęściej otrzymują polscy ojcowie – być może Ty również znajdziesz tutaj inspirację na prezent na Dzień Taty!

Zegarek męski

Bycie tatą wymaga łączenia mnóstwa obowiązków, a także dobrej organizacji. Elegancki, ale jednocześnie wytrzymały i nowoczesny zegarek na pewno ułatwi to ojcu w każdym wieku! Jeżeli Twój tata lubi klimaty retro, możesz zdecydować się na tradycyjny zegarek na łańcuszku jako idealny pomysł na prezent dla taty.

Kubek jako prezentPersonalizowany kubek

Niby w większości polskich domów zastawy nie brakuje, ale… kubek i tak zawsze jest doskonałym prezentem! W końcu kawa czy herbata o smakują o wiele lepiej, jeśli są podane w kubku z napisem “super tata” lub posiadającym oryginalny kształt. Ojcowie, którzy lubią podróżować, na pewno ucieszą się także z kubka termicznego, który można zabrać się sobą na survivalowy wyjazd.

Koszulka z nadrukiem

Może ona być ozdobiona Twoim zdjęciem z tatą lub posiadać zabawny napis. Czasami dajemy też ojcom koszulki, które mają wyrazić, jak bardzo ważny jest on w naszym życiu – na przykład z napisem “najlepszy tata na świecie”.

Dobry alkohol

W końcu większość mężczyzn nie oprze się dobrej whisky, koniakowi czy perle lokalnego browaru. Taki prezent na pewno ucieszy ojców-smakoszy! Oczywiście, prezent zawierający procenty powinni wręczać tylko ci spośród nas, którzy osiągnęli już pełnoletność.Ksiązka jako prezent na dzień ojca

Książka

Jest to chyba najbardziej uniwersalny podarunek – doskonale sprawdzi się zatem także jako prezent na Dzień Taty! Zanim wybierzesz książkę, możesz przeprowadzić specjalny “wywiad”, by dowiedzieć się, jakie książki Twój tata posiada już w swojej biblioteczce.

Zestaw narzędzi

Tata, który jest złotą rączką i potrafi naprawić wszystko w domu, jest prawdziwym skarbem! Jednak, aby było to możliwe, potrzebne są odpowiednie narzędzia – dlatego też bardzo modnym prezentem na Dzień Ojca są skrzynki z narzędziami, z których tata… na pewno zrobi odpowiedni użytek!