Mówi się, że faceci nie wyrastają z zabawek, tylko zmieniają ich klasę. I co w tym jest, z samochodzików przerzucają się na samochody, a miejsce żołnierzyków zastępują gadżety. Jeśli szukasz upominku dla mężczyzny, może warto pójść tym tropem. Zobacz, jakie gadżety do samochodu jako prezent sprawdzają się najlepiej. 

Ładowarka samochodowa

Uniwersalna ładowarka samochodowa przyda się każdemu. Wybierając model umożliwiający ładowanie poprzez USB dwóch urządzeń, można jednocześnie podłączyć telefon i na przykład odtwarzacz muzyki. Zajmuje mało miejsca, więc zmieści się w każdym schowku.

Odkurzacz samochodowy

Stawiając na praktyczność i znając męskie zamiłowanie do utrzymania porządku w swoim aucie, warto wybrać odkurzacz samochodowy. Dzięki adapterowi 12 V można go podłączyć do gniazdka zapalniczki.

Zasilacz samochodowy do laptopów

Zasilacz samochodowy do ładowania baterii w laptopie, wyposażony w zestaw rożnych, wymiennych końcówek, pozwala na stały dostęp do narzędzia pracy. To idealny pomysł na prezent dla mężczyzny, który ciągle jest w „rozjazdach” a delegacje to jego chleb powszedni.

Transmiter FM

Ale fajne gadżety do auta to nie tylko sposób na praktyczny prezent. To też okazja, by zapewnić mężczyźnie nieco rozrywki w drodze. Transmiter FM o szerokim zakresie częstotliwości umożliwia odbieranie sygnału radiowego, a dzięki interfejsowi Bluetooth, pozwala na bezprzewodowe słuchanie ulubionej muzyki ze smartfona lub bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych.

Alkomat

Wybierając gadżety samochodowe na prezent, warto pokazać, że dbamy o bezpieczeństwo. Alkomat to element, który zaczyna być traktowany jako constans wyposażenia samochodu odpowiedzialnego kierowcy.

CB Radio

CB Radio to propozycja dla mężczyzn, dla których jazda jest nieodłącznym elementem pracy. Jego obecność na wyposażeniu samochodu zaoszczędzi kierowcy niejednej nieprzyjemności na trasie.

Jak widzisz, możliwości jest wiele. A Ty, jaki gadżet do samochodu na prezent dla mężczyzny wybierzesz?